Haber

Bisikletiyle gelip 9 yaşındaki çocuğa biber gazıyla saldırdı.

9 yaşındaki çocuğa hakaret edip biber gazıyla saldırdı.

Bisikletiyle gelip 9 yaşındaki çocuğa biber gazıyla saldırdı.

Trabzonspor’dan minik sporcuya destek: “Bu olayın takipçisi olacağız”

BURSA – Bursa’da arkadaşıyla birlikte yaşayan 9 yaşındaki erkek çocuk, bisikletiyle gelen bir kişinin biber gazıyla saldırısına uğradı. O anlar güvenlik kamerasına yansırken, küçük çocuğun Trabzonspor Futbol Okulu öğrencisi olması nedeniyle Bordo Mavili kulüp tarafından bir açıklama yapıldı.

Olay, merkez Osmangazi ilçesine bağlı Dikkaldırım Mahallesi’nde meydana geldi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, arkadaşıyla birlikte oturan Trabzonspor forması giyen 9 yaşındaki erkek çocuk, sokak ortasında bisikletine binen bir kişi tarafından önce hakarete, ardından biber gazıyla saldırıya uğradı. Çocuk acı çekerek nefes almaya çalışırken, saldırgan bisikletiyle olay yerinden kaçtı. Saldırının ardından durumu kötüleşen 9 yaşındaki çocuk hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Trabzonspor Futbol Okulu’nda sporcu olduğu öğrenildi.

Görüntülerin ardından Trabzonspor Kulübü bir açıklama yaparak olayın takipçisi olacaklarının altını çizdi.

Bordo Mavili Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde: “Bursa’da kimliği belirsiz bir kişi, 9 yaşındaki Trabzonspor Futbol Okulu öğrencimize önce hakaret, ardından yüzüne biber gazı sıkarak kabul edilemez bir saldırı gerçekleştirdi. Biber gazının etkisiyle hastanede tedavi altına alınan genç hayranımızın başına olay geldi.” “En iyisini diliyoruz ve saldırıyı gerçekleştiren bu şahsın bir an önce yakalanıp gerekli cezayı alması için konunun takipçisi olacağımızı kamuoyuna duyuruyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu