Yaşam

Kim Milyoner Olmak İster Programına Katılan Müge Anlı’dan Yıllar Sonra İtiraf

Dün akşam yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’de tarihi anlar yaşandı. Çünkü yarışmacı Rabia Birsen Göğercin, 1 Milyon TL’lik soruyu yanıtlayan 5. kişi olurken, 1 Milyon TL kazanan 2. yarışmacı oldu. Sosyal medya hesabından Göğercin’i tebrik eden Müge Anlı, programın 500. bölümüne konuk yarışmacı olarak katıldığında son anda 1 milyon soruyu yanıtlamadığını itiraf etti.

Dün akşam ATV ekranlarında tarihi anlar yaşandı. Çünkü 19 yaşındaki Rabia Birsen Göğercin, 1 Milyon TL’lik büyük ödülü kazanan ikinci yarışmacı oldu.

Yarışmanın ikinci şampiyonu olan Göğercin de milyon soruyu gören 5. yarışmacı oldu ve sosyal medyadan tebrik yağdı.

ATV’de Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı’dan bir tebrik daha geldi!

Rabia Birsen Göğercin’i tebrik eden Müge Anlı, yarışın 500. bölümünde Engin Hepileri ile konuk olarak yarıştığı zamana değinerek bir de itirafta bulundu.

Çünkü Anlı ve Hepsi aslında 1 milyonluk soruyu cevaplayacakken son anda vazgeçip 125 bin TL ile yarışmadan ayrıldılar.

Kim Milyoner Olmak İster’in yapımcısı Mehmet Çam’ın ısrarları üzerine 1 milyon sorusuna geçmeme kararı aldığını anlatan Anlı, o anları şöyle anlattı:

Yıllar sonra gelen itiraf… Mehmet Çam sizi dinlemeseydi milyon dolarlık soruyu açanlardan biri ben olacaktım. Hâlâ üzgünüm, ne yapalım kader… Yine de güzel bir anıydı. Bu arada 1 milyon kazanan Rabia’yı tebrik ederim.

camliyayla-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu