Yaşam

Müge Anlı’nın Doğum Gününü Kim Kutlamak İstedi Rahmi Özkan Kulağına Fısıldadığında Her Şey Duyuldu!

ATV’nin en sevilen gündüz programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün özel bölüm vardı. 3000. program ve Müge Anlı’nın doğum günü olması dikkat çeken programda Rahmi Özkan’ın oyunculuğu olay oldu. Müge Anlı’nın kulağına bir şeyler fısıldamak isteyen Özkan, mikrofonu unutmuş. birlikte görelim ?

Müge Anlı’da bugün özel bir bölüm başladı. 3000. bölüm olmasının yanı sıra Müge Anlı’nın doğum günü de programa damgasını vurdu.

Programın avukatı Rahmi Özkan, doğum gününü kutlarken Anlı’nın kulağına bir şeyler fısıldamak istedi ancak mikrofon olduğunu unuttu.

Özkan’ın onu öperken “Her yıl olduğu gibi altınımı getirdim hediye edeceğim” diye fısıldadığı duyulunca Müge Anlı, “Gizli konuşmalarımızın hepsi ortaya çıkıyor” uyarısında bulundu.

‘Çok teşekkür ederim. Biliyorsun, tüm gizli konuşmalarımız ortaya çıkıyor. Bu mikrofonlar çok hassastır. Ağızdan ağza konuşulduğunda…’

Bunun üzerine Özkan, “Duyulsun o zaman. Biz her yıl Müge Anlı’nın doğum gününü kutluyoruz ellerimizde büyüyen bir bebek olarak bebeklere Cumhuriyet altını veriliyor. programımızın başarısı.”

Bu olay herkesi güldürürken Müge Anlı, Rahmi Özkan’a Cumhuriyet altını hediyesi için teşekkür etmeyi de unutmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu